gymnastický koberec 6 x 1,5 m

Kód: 34498
15 900 Kč 13 140,50 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Skládací podložka na cvičení z kvalitní polyetylenové pěny s protiskluzovým povrchem, rozměr 600 x 150 cm, ideální volba do každé tělocvičny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ať už se věnujete sportovní gymnastice nebo bojovému umění, Merco gymnastický koberec Vám poskytne ideální prostor pro Vaše aktivity! Netřeba již skládat podložky na cvičení, nové výrobní technologie umožnily výrobu unikátního, lehkého gymnastického koberce, který během několika chvil sbalíte bez pomoci kohokoliv jiného. Koberec kombinuje jak měkký materiál pro tlumení nárazů, tak pevnost a odolnost vůči častému užívání. Jádro 600 cm dlouhého a 150 cm širokého koberce je tvořené ze tří vrstev křížově ložené polyetylenové pěny. Tyto vrstvy (celkem 3 cm) mají po své délce každých 10 cm štěrbinu, což umožňuje právě snadné svinutí nebo rozvinutí koberce. Vrchní, užitná strana koberce je potažena protiskluzovým, omyvatelným, gumovým povrchem, a proto se ani po mnoha svinutí koberec netřepí a zachovává si svůj původní tvar. Další výhodou je, že lze koberec dále rozšiřovat přikoupením dalších částí, neboť je vybaven na obou svých podélných stranách suchým zipem, jehož prostřednictvím koberec snadno nastavíte a můžete tak vytvářet stále větší a větší plochu. Pokud máte tělocvičnu a věnujete se aktivitám, při kterých hrozí velké riziko pádů, pak pro Vás Merco gymnastický koberec vytvoří ty pravé podmínky pro cvičení!

Vzhledem k velkým rozměrům balení je potřeba dopravu řešit individuálně po dohodě s naším prodejcem na telefonu +420 603 452 982 nebo emailu: obchod@e-sportshop.cz

Merco gymnastický koberec:
- délka: 600 cm
- šířka: 150 cm
- tloušťka: 3 cm
- hmotnost 22 kg
- materiál: polyetylenová pěna, guma

Doplňkové parametry

Kategorie: Vybavení tělocvičen
celní sazebník: 39181090
materiál obalu: 4
země původu: Čína

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: